BINE AI VENIT PE FORUMUL NOSTRU!
INREGISTREAZA-TE !
TE ASTEPTAM PE SERVERUL NOSTRU DE CS 1.6 !
BINE AI VENIT PE FORUMUL NOSTRU!
INREGISTREAZA-TE !
TE ASTEPTAM PE SERVERUL NOSTRU DE CS 1.6 !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


We Make The Difference!
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Subiecte similare
CS SERVER
Top postatori
NeBuN dE LeGaT
Thug Live a inceput sa ma ia la rost... I_vote_lcapThug Live a inceput sa ma ia la rost... I_voting_barThug Live a inceput sa ma ia la rost... I_vote_rcap 
Ecko
Thug Live a inceput sa ma ia la rost... I_vote_lcapThug Live a inceput sa ma ia la rost... I_voting_barThug Live a inceput sa ma ia la rost... I_vote_rcap 
<=adi=>
Thug Live a inceput sa ma ia la rost... I_vote_lcapThug Live a inceput sa ma ia la rost... I_voting_barThug Live a inceput sa ma ia la rost... I_vote_rcap 
trandafiru
Thug Live a inceput sa ma ia la rost... I_vote_lcapThug Live a inceput sa ma ia la rost... I_voting_barThug Live a inceput sa ma ia la rost... I_vote_rcap 
Richyu
Thug Live a inceput sa ma ia la rost... I_vote_lcapThug Live a inceput sa ma ia la rost... I_voting_barThug Live a inceput sa ma ia la rost... I_vote_rcap 
aLcAliNe*/
Thug Live a inceput sa ma ia la rost... I_vote_lcapThug Live a inceput sa ma ia la rost... I_voting_barThug Live a inceput sa ma ia la rost... I_vote_rcap 
Thug|Live
Thug Live a inceput sa ma ia la rost... I_vote_lcapThug Live a inceput sa ma ia la rost... I_voting_barThug Live a inceput sa ma ia la rost... I_vote_rcap 
afterdark
Thug Live a inceput sa ma ia la rost... I_vote_lcapThug Live a inceput sa ma ia la rost... I_voting_barThug Live a inceput sa ma ia la rost... I_vote_rcap 
ALtAiR^^
Thug Live a inceput sa ma ia la rost... I_vote_lcapThug Live a inceput sa ma ia la rost... I_voting_barThug Live a inceput sa ma ia la rost... I_vote_rcap 
KBN
Thug Live a inceput sa ma ia la rost... I_vote_lcapThug Live a inceput sa ma ia la rost... I_voting_barThug Live a inceput sa ma ia la rost... I_vote_rcap 
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Brusc fara admin
Thug Live a inceput sa ma ia la rost... I_icon_minitimeMier Noi 23, 2011 2:31 pm Scris de NeBuN dE LeGaT

» The Witcher 2: Assassins of Kings
Thug Live a inceput sa ma ia la rost... I_icon_minitimeDum Noi 20, 2011 8:37 pm Scris de Richyu

» Tinta la awp
Thug Live a inceput sa ma ia la rost... I_icon_minitimeDum Noi 13, 2011 2:35 pm Scris de NeBuN dE LeGaT

» HAI NOROK!
Thug Live a inceput sa ma ia la rost... I_icon_minitimeDum Noi 13, 2011 2:33 pm Scris de NeBuN dE LeGaT

» Ban with Screenshot
Thug Live a inceput sa ma ia la rost... I_icon_minitimeLun Noi 07, 2011 1:25 pm Scris de NeBuN dE LeGaT

» Codat Kalisy
Thug Live a inceput sa ma ia la rost... I_icon_minitimeVin Noi 04, 2011 1:07 pm Scris de aLcAliNe*/

» nu e prima oara cand vb despre asta
Thug Live a inceput sa ma ia la rost... I_icon_minitimeMar Noi 01, 2011 2:43 am Scris de Ntzz

» Propunere sectiune forum
Thug Live a inceput sa ma ia la rost... I_icon_minitimeDum Oct 30, 2011 8:20 pm Scris de trandafiru

» Map Messages
Thug Live a inceput sa ma ia la rost... I_icon_minitimeDum Oct 30, 2011 3:13 am Scris de trandafiru

Forum
Parteneri
forum gratuit

Curs Valutar BNR

 

 Thug Live a inceput sa ma ia la rost...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
aLcAliNe*/
Fondator
Fondator
aLcAliNe*/


Mesaje : 24
Data de inscriere : 25/09/2011
Localizare Localizare : Roma

Thug Live a inceput sa ma ia la rost... Empty
MesajSubiect: Thug Live a inceput sa ma ia la rost...   Thug Live a inceput sa ma ia la rost... I_icon_minitimeSam Oct 01, 2011 7:44 pm

Acum sa legat si de mine ca as avea cfg cu aliasuri......nu am cfg am cfg default atat.

Daca uneori dau HS sa zicem vreo 10 hs asta nu inseamna ca am cfg..joc de aproape 4 ani si joc non stop aproape.. munca si cs dupa.

Si live daca cineva e mai bun decat tine..nu spun ca sunt mai bun ca tine dar asta nu inseamna ca trebuie sa am cfg nu??

Am un Mouse decent Razer Imperator care e super bun pt gameri..

Iati unul si ai sa vezi diferenta:)

MS pt intelegere

BFT ALL.
Sus In jos
Thug|Live

Thug|Live


Mesaje : 19
Data de inscriere : 25/06/2011
Varsta : 35
Localizare Localizare : .........

Thug Live a inceput sa ma ia la rost... Empty
MesajSubiect: Re: Thug Live a inceput sa ma ia la rost...   Thug Live a inceput sa ma ia la rost... I_icon_minitimeDum Oct 02, 2011 2:03 pm

ai si tu dreptate nu zic ca nu ca mam luat de u...dar de multe ori in ultimu timp joci divers de prima.....si in special cu pistolu dai niste capuri de al distanta exagerate dar nu mereu ....si nu zic astea pt ca ai fi mai bun sau ca ma oftic..is multi care is mai buni si nu mama luat d eei delok ai vazut chiar ieri sau alaltaieri cu XiKarikos ca ziceai cai codat si nu iam zis nimik pt ca se vede ....Si nus tiu ccum dar din 4 de care mam luat nOlLe ,Irveland , ONIX si slViT doar la slviT mam inselat ziceam cai curat si nu era...dar in rest toti 3 iti arat cfg-urile lor sa vezi cat is de frumoase ca nu se mai termina ...cam atat Bafta all
Sus In jos
aLcAliNe*/
Fondator
Fondator
aLcAliNe*/


Mesaje : 24
Data de inscriere : 25/09/2011
Localizare Localizare : Roma

Thug Live a inceput sa ma ia la rost... Empty
MesajSubiect: ...........   Thug Live a inceput sa ma ia la rost... I_icon_minitimeDum Oct 02, 2011 2:22 pm

da ok dar sti sa iti spun ceva...daca eram cu cfg nu trebuia sa am un rank ca a lui slvit?? uitete la al meu si la al lui sa vezi ce diferenta mare este...

plus ca joc zilnic pe sv.. si tiam spus nu am aliasuri...sau resturi ce mai sunt prin cfg....ex_intrep e setat la mine 0.01..

incearca sa treci peste asta fazele cu cfg..BFT Neutral
Sus In jos
Thug|Live

Thug|Live


Mesaje : 19
Data de inscriere : 25/06/2011
Varsta : 35
Localizare Localizare : .........

Thug Live a inceput sa ma ia la rost... Empty
MesajSubiect: Re: Thug Live a inceput sa ma ia la rost...   Thug Live a inceput sa ma ia la rost... I_icon_minitimeDum Oct 02, 2011 4:11 pm

o sa incerc Smile bft all
Sus In jos
Continut sponsorizat





Thug Live a inceput sa ma ia la rost... Empty
MesajSubiect: Re: Thug Live a inceput sa ma ia la rost...   Thug Live a inceput sa ma ia la rost... I_icon_minitime

Sus In jos
 
Thug Live a inceput sa ma ia la rost...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» pentru ADMINISTRATORUL SERVERULUI THUG SI ADMINUL BLUE!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Legea Este Facuta Pentru a Fi Respectata :: FORUM ITALIANO :: Conosciamoci un pò! :: problemi con gli admin sul server posta qui!-
Mergi direct la: